קריינות פרסומות וחסויות לרדיו ולטלויזיה

קריינות, פוסט פרודקשן והפקת חסויות ופרסומות
התקשרו אלינו ואנו נפיק עבורכם פרסומת מקצועית שתייצג אתכם ותעביר את המסר בצורה הטובה ביותר.
קופירייטרים מהשורה הראשונה, אנשי סאונד וקריינים מנוסים יצרו עבורכם פרסומת מנצחת.
 

קריין פרסומות


כל מי שיש לו עסק יודע לומר: התחרות בימינו מאוד גדולה, וזה לא משנה על איזה ענף מדובר. לכן אפשר להבין מדוע גם אתם, כמו כל אחד אחר, הייתם רוצים לעשות הכול כדי שכל הלקוחות הפוטנציאלים יבחרו דווקא בכם, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם עם המשימה הזאת. כשמדברים על שיווק מדברים על שיטות שונות שבהן ניתן לעשות שימוש, כמו: אתרי אינטרנט, מדיה חברתית וכדומה.

עם זאת, כדאי לזכור שגם לפרסומות יש ערך משמעותי ביותר ויכולות אדירות מבחינת משיכת לקוחות, ואנחנו כאן כדי להציע לכם שירות מצוין בכל מה שקשור לקריינות פרסומות וחסויות לרדיו ולטלוויזיה. את החברה שלנו, "DVOICE", הקמנו בשנת 2005 ומאז ועד היום נתנו שירות מצוין לעסקים בכל הגדלים, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום? אנחנו מבטיחים לכם שלכל משימה נגיע עם:
 

-          קופירייטרים מהשורה הראשונה

-          אנשי סאונד מקצועיים

-          ציוד מוביל

-          והרבה מאוד ניסיון
 

לכן איתנו הפרסומות שלכם בידיים טובות ואתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום.
 

קריין פרסומות שיעביר בדיוק את המסר שאתם רוצים


כאשר מדברים על הפקה של פרסומות מדברים, לפני הכול, על האינטונציה, על חיתוך הדיבור ועל הקול עצמו. לכן חשוב להפקיד את משימת הקריינות בידי אנשי מקצוע שיודעים איך לעשות זאת, ואיתנו תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון. אחרי שנים רבות שבהן צברנו ניסיון ואחרי כל כך הרבה פרסומות שכבר עשינו להם קריינות, אין לנו שום ספק שגם במקרה שלכם נוכל להעביר בדיוק את המסר שאתם רוצים. אם אתם תוהים איך נעשה זאת כדאי שתדעו שתהליך העבודה יסודי ומקצועי.

בשלב הראשון נשמח לפגוש אתכם ולהבין מה אתם מוכרים ואיזה שירות אתם רוצים לתת, ולאחר מכן נחשוב ביותר על האופן שבו אתם רוצים להציג את עצמכם ואת העסק שלכם.
בשלב השלישי נוכל לכנס את כל הדברים האלה לכדי פרסומות עם קריינות מקצועית, ואתם תראו שהתוצאה הסופית תהייה פרסומות שאי אפשר להתעלם ממנה.

לאחר מכן ניתן יהיה להפיץ את הפרסומות בכל מקום שתרצו, בין אם זה באתר האינטרנט של העסק שלכם, ברשתות החברתיות, ברדיו או אפילו בטלוויזיה, אז למה שלא נצא לדרך עוד היום? 

 
נבנה ע"י:  SoftQual