פתיח אישי לסלולאר או לנייח (פאנטון)


בעולם טכנולוגי שהולך ומתקדם מיום ליום ובתחרות הגדולה שקיימת, ייחודיות לפעמים עושה את כל ההבדל.
בעבר פתיח אישי לטלפון היה מנת חלקם של חברות גדולות, מכיוון שהיה צורך במרכזייה מסורבלת ויקרה על מנת להטמיע קובץ קול.
היום עם ההתפתחות הטכנולוגית, כל אחד יכול!
 
בן אם אתה עסק קטן ובן אם אתם חברת גדולה, בכל זאת ראוי שתהיו מיוחדים, Dvoice מתמחה במתן פתרון מעטפת כולל למיתוג הקולי אצלכם בעסק.
 
כאשר הלקוח מתקשר אליכם לטלפון או לנייד, אנו ניצור עבורכם פתיח אישי/פאנטון מקצועי, שיגרום ללקוח להבין כי העסק אליו הוא פנה, מקצועי יותר...איך בדיוק??

חשבו על זה..
כאשר לקוח מתקשר אליכם לטלפון ושומע את צליל ההמתנה הרגיל ולאחר מכן אתם עונים, האם הלקוח מקבל רושם ראשוני של חברה מקצועית?
כאשר הלקוח מתקשר ושומע פתיח אישי מקצועי, בו קריין מקצועי מציג את העסק אליו הגיע הלקוח ומספק לו מידע חיוני עוד לפני שענית והכל בליווי מוזיקה נעימה, עד שתענו הלקוח יספיק לשמוע לאן הוא הגיע וכל מסר אותו תרצו להעביר.
תוכלו להעביר את שעות הפתיחה שלכם, מבצעים שונים, חלק נבחר מתוך תפריט מעורר תיאבון, את השירותים שאתם מציעים, איך להגיע אליכם, הפנייה לאתר האינטרנט או הפייסבוק ובעצם כל מסר שתרצו להעביר
הקשיבו לדוגמאות שבאתר והתרשמו בעצמכם.
פנו אלינו ואנו ניצור עבורכם פתיח אישי שיותאם בדיוק לצרכים שלכם, כי את העסק שלכם צריכים גם לשמוע

 

כל מה שרציתם לדעת על הפקת ג'ינגל עסקי

 


לנהל עסקים שונים בימינו זה אתגר לא קטן, ואחת מהסיבות לכך זו התחרות שאיתה צריך להתמודד. בעבר היו הרבה פחות עסקים פרטיים והרבה יותר אנשים שעבדו בחברות כשכירים, אך היום המצב השתנה ולא מעט אנשים מחליטים לנסות את מזלם ולהקים עסק. אם גם אתם חושבים לעשות את הצעד הזה כדאי לדעת שיש להשקיע, בין היתר, גם בפרסום. כאשר מדברים על פרסום של עסקים לא מדברים רק על השימוש באינטרנט או בכל המדיה האלקטרונית, כי יש ערך גם לג'ינגלים עסקיים, צלילי המתנה ועוד. אם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר שבו תוכלו להזמין שירות קריינות עבור ג'ינגל עסקי, צליל עסקי שמזוהה איתכם, פנטון, צליל המתנה וכדומה.
 

אנחנו הכתובת הטובה ביותר שאליה תוכלו לפנות! את החברה שלנו "DVOICE" הקמנו כבר בשנת 2005 ומאז הקמת החברה ועד היום נתנו שירות מוביל ללקוחות רבים שיצאו מרוצים, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?

 

מדוע אתם צריכים צליל המתנה עסקי?

 

כל לקוח שמתקשר אליכם היה רוצה שתענו לו מייד אך לא תמיד זה אפשרי. לכן ג'ינגל עסקי או צלילי המתנה זו בחירה טובה, כי בזמן הזה אפשר לפרסם עוד את העסק ואפילו להעביר אינפורמציה חשובה. מה שכן, חשוב לדעת שלא כדאי לבחור ככה סתם במוזיקה קלאסית או בקריין שאין לו ניסיון, כי בסופו של דבר יש הבדל באיכות ובאופן שבו הלקוח מקבל את המסר שלכם. מעבר לכל אלה, אם יהיה לכם ג'ינגל עסקי תוכלו גם לפרסם אותו ברדיו ובדרך כזאת למשוך עוד לקוחות שמתעניינים בשירות שלכם, אז למה לא? הכנת ג'ינגל עסקי, צליל עסקי וכל דבר אחר שקשור לתחום הזה זה לא פרויקט שיעלה לכם יותר מידי וגם תוכלו לעשות את זה הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים, כך שכדאי לכם לדבר איתנו עוד היום להזמנת השירות המוביל שלנו.
 

 

כל עסק צריך פנטון בהתאמה אישית


אנשים שמתקשרים לעסק שלכם רוצים, לפני הכול, לקבל מענה מהיר ושירות טוב. עם זאת, לפעמים בגלל העומס לא יוצא לנו לענות מייד לכל לקוח, וכאן בדיוק נכנס התפקיד של הפאנטון. כל מי שיתקשר אליכם יוכל לשמוע את הקריינות ואת המסר שאתם מעבירים בינתיים בפאנטון, בין אם זה שיווק של מוצר חדש ובין אם זה הצעה לשירות נוסף שאתם יכולים להציע. בצורה כזאת אפילו זמן ההמתנה של הלקוח עד למענה שלכם הופך להיות שיווקי ויעיל, כך שבהחלט כדאי להשקיע בכך. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להחליט איזה מסר אתם רוצים להעביר, ואנשי המקצוע שלנו כבר יעשו את כל השאר. אנשי הצוות שלנו יוכלו לבצע את הקריינות בצורה מושלמת ואתם תראו שזה יתרום לקידום העסק ולפרסום שלו.

 

 


 

נבנה ע"י:  SoftQual